Beata

Bloger, fotograf, kucharz

Z wykształcenia jestem hotelarzem, a o mało co nie zostałam ogrodnikiem. Najczęściej to ja piszę blogowe posty, odpowiadam na maile i komentarze oraz zarządzam facebookową stroną. Lubię mieć wszystko uporządkowane i poukładane. Robię zdjęcia na blog i Instagramowy profil Magazynu Kuchennego. Techniczną obróbkę zdjęć pozostawiam jednak Witkowi.

Witek

Kucharz, fotograf, bloger

W kuchni pracowałem od zawsze, czyli ponad ćwierć wieku. Na potrzeby bloga chciałem robić tylko zdjęcia, ucząc się przy okazji nowej dla mnie wtedy sztuki fotografii. Ponieważ gotowanie jest już moją drugą naturą, a tej podobno nie da się oszukać, na blogu widzicie również moje dania. Nadal zajmuję się jednak obróbką zdjęć. Chętnie odpowiadam również na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące gotowania.

Magazyn Kuchenny

Kochamy jeść! I nic co smaczne, nie jest nam obce. Dlatego na naszym blogu znajdziesz przepisy z wielu kuchni. Mieliśmy ogromne szczęście mieszkać w kilku azjatyckich krajach i dobrze poznać ich kuchnie. Parę innych zwiedziliśmy i wszędzie znaleźliśmy coś dobrego do jedzenia. Od czasu do czasu staramy się więc na blogu odtworzyć smaki kuchni chińskiej, tajskiej, wietnamskiej, filipińskiej i koreańskiej. Ta ostatnia kuchnia na zawsze skradła nasze serca.

Kilka temu z samego serca Seulu przenieśliśmy się na przedmieścia Warszawy i od tego czasu na blogu pojawia się więcej polskich przepisów.

Teraz rozpoczynamy nową przygodę: przeprowadziliśmy się na Dolny Śląsk i remontujemy wielką, starą stodołę z czerwonej cegły. Niedługo stanie się ona naszym nowym domem oraz miejscem pracy. Będziemy w niej przyjmować gości, karmić ich i dalej blogować! 

O nas w mediach:

Polecam serwis kulinarny Gotujmy.pl