Skip to main content

Donna Hay – przepisy prosto z Australii (akcja)

By 26 kwietnia, 20137 lutego, 2017Mix

Donna Hay – przepisy prosto z Australii

Nowa akcja kulinarna na naszym blogu, mająca na celu wypróbowanie jak największej ilości przepisów tej popularnej australijskie autorki.

***

Donna Hay weszła do kuchni, gdy miała 8 lat i… pozostała w niej do dzisiaj, zmieniając tylko kuchnię domową na profesjonalną. Nie, nie jest szefem kuchni, ale stworzyła i przetestowała niezliczoną ilość przepisów, najpierw jako redaktor działu kulinarnego Marie Claire, później publikując je już pod własnym nazwiskiem. Stworzyła łatwo rozpoznawalny styl – wystarczy jeden rzut oka na zdjęcie z jej książki lub magazynu i od razu wiadomo skąd pochodzą. Jest autorką 20 książek, wydaje kulinarny dwumiesięcznik Donna Hay Magazine, otworzyła sklep z linią własnych produktów, nagrywa programy kulinarne. To na razie, bo pewnie jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Dlaczego lubię przepisy Donny Hay? Przede wszystkim za ich prostotę, różnorodność i przystępne przedstawianie dań z całego świata. Po drugie za to, że wychodzą. Po trzecie, za połączenie w nich dobrego smaku i ładnego wyglądu.

Zobacz wszystkie przepisy Donny Hay (klik)

Ja już zaczęłam testowanie, specjalnie na potrzeby tej akcji, nowych przepisów Donny Hay. Będę je publikować przez cały maj i mam nadzieję, że przyłączycie się do mnie. Akcja będzie trwała przez miesiąc.

przepisy-donny-hay

I jeszcze zasady akcji:

  • akcja będzie trwać przez cały maj, od 01.05 do 31.05
  • dodajemy przepisy autorstwa Donny Hay, choć dopuszczalne jest ich modyfikowanie
  • przy każdym wpisie musi być podane źródło jego pochodzenia np. tytuł książki, nr magazynu, a jeśli znaleźliście je w sieci – link do strony internetowej
  • przepis powinien być opatrzony zdjęciem potrawy, do zdjęcia musicie mieć prawa autorskie
  • każdy wpis powinien zawierać aktywny baner akcji
  • można dodawać przepisy archiwalne, ale należy je uzupełnić o aktywny baner akcji
  • przepisy mogą pojawiać się w innych akcjach

 

Donna Hay - przepisy prosto z Australii

Zapraszam serdecznie!

Save

Save

25 komentarzy

Leave a Reply

© 2018 Magazyn Kuchenny