Tapeta na czerwiec 2016 – lato wszędzie!

By Czerwiec 1, 2016Tapety

Uwaga, nadchodzą zmiany! Uznaliśmy, że środek roku jest tak samo dobrym czasem, by je wprowadzić, co jego początek i zmieniamy rodzaj tapet do załadowania. Od niedawna, oprócz tapety na pulpit komputerowy, możecie też sobie ładować tapetę na telefon. Dodatkowo, poczynając od czerwcowej, kolejne tapety na pulpit planujemy przygotowywać w bezkalendarzowym wydaniu. Wszytko po to, byście mogli potrzymać je na swoich komputerach dłużej niż przez miesiąc, jeśli tylko przypadną wam do gustu. To chyba dobry pomysł? Czy może jednak będziecie tęsknić na kalendarzem na tapecie? Tapeta na czerwiec 2016 oczywiście musi być truskawkowa, to nie podlega dyskusji, na truskawki czekamy bowiem co roku niecierpliwie, bardzo niecierpliwie, szczególnie na te pierwsze, polskie, słodkie i mocno czerwone.

Jeśli troszkę poczekacie, truskawki z tapety zobaczycie niedługo przerobione na lody truskawkowe. Właśnie je testujemy i wszystko wskazuje na to, że się bardzo udały. A już teraz, dla prawdziwych dla truskawkowych maniaków mamy spisane wszystkie blogowe przepisy z truskawkami. Kliknij po nie >tutaj<.

***

Nie da się ukryć, że truskawki lubimy zjadać głównie na słodko, a najlepiej ze śmietaną i z cukrem. A wy?

Beata i Witek

Tapeta na czerwiec 2016 z truskawkami

 

Tapeta na czerwiec 2016 jest dostępna w następujących rozmiarach:

tapeta 1280×800

tapeta 1366×768

tapeta 1600×900

tapeta 1920×1080

tapeta 2560×1440

***

Tapety, które udostępniamy naszym czytelnikom do pobrania, są przeznaczone wyłącznie do prywatnego użytku, na ich osobistych komputerach.
Nie zgadzamy się na wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, ani na ich przerabianie bez naszej wiedzy.
Jeśli chcesz użyć któregokolwiek z naszych zdjęć skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków.

8 komentarzy

Zostaw komentarz

© 2018 Magazyn Kuchenny